KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15362071

nr 1536 2071

Stig Ã…sberg

(1909-1968), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 92/310, daterad 1957. Bildmått: 24x15 cm, yttermått inklusive ram: 45x33 cm

Utrop:

500 kr

måndag 24 april 2023
kl 18:42:48

  • Tema
  • 24 apr

Stig Ã…sberg

Läs mer om Stig Ã…sberg